Kumyol Caddesi Akdoğan Apartmanı No:29
Çorlu / Tekirdağ

0 282 654 29 29
info@peradilakademisi.com.tr

Günümüzde ana dili İngilizce olan milyonlarca kişi ikinci dil olarak İspanyolca’yı öğrenmektedir.

İspanyolcaya ilgi gerek pek çok ülke okullarında resmi dil olması, gerekse Avrupa Birliği’nde İngilizce’den sonra en çok konuşulan dil olması nedeniyle her geçen gün katlanarak artmaktadır.

Ülkemizde İngilizce dışında, İspanyolca gibi dünyada yaygın olarak konuşulan lisanların da öğretilmesi birçok iş kolunda işverenlerin en çok aradıkları niteliklerin başında gelmektedir. Yani İngilizceden sonra ticarette en geçerli 2. dildir.

Ayrıca son yıllarda çok rağbet gören İspanyolca, Almanya’dan Japonya’ya kadar pek çok ülkede okullarda zorunlu ders olarak okutulmaya başlanmıştır. Bunun bir nedeni de İspanyolcanın iş dünyasında en çok aranılan diller arasında olmasıdır.

Son yıllarda İspanya ile Türkiye arasındaki ithalat ve ihracatın hızla artış göstermesi de ülkemizde İspanyolca eğitiminin önemini arttıran nedenlerden biridir.

İspanyolca bu kadar rağbet gören bir dil olduğu için şirketler işe alımlarda İngilizce yanında İspanyolca da bilen insanlar arasından seçim yapmaktadır. Neden ikinci bir dil öğrenmelisiniz?

Bugünün ve geleceğin küresel ekonomisinde etkili bir şekilde rekabet edebilmek için
İş bulma şansınızı ve maaşınızı artırmak için
Kültürler arası ilişkiler ve başka dünyaları anlayabilmek için
Kritik ve üretken düşünme kabiliyetinizi artırmak için
Yurtdışında seyahat ve eğitim imkanlarınıza zemin hazırlamak için
Yabancı edebiyat eserlerini ve müzik ustalarını, filmleri orijinal dillerinde anlayabilmek için
Üniversiteye kabul edilme yeterliliklerinden birini yerine getirmek için ve başka bir dili, kültürü öğrenmek; ilk olarak kariyerinizi zenginleştirecek, ufkunuzu genişletecek ve hayatınıza zenginlik katacaktır.